Warunki świadczenia usług

Home » Warunki świadczenia usług

Warunki świadczenia usług dla GrowDepot.eu

Ostatnia aktualizacja: 1-09-2023

1. Wprowadzenie

Uzyskując dostęp, przeglądając lub dokonując zakupów na stronie GrowDepot.eu (“https://www.growdepot.eu”), użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie poniższych Warunków świadczenia usług (“WU”).

2. Umowa użytkownika

Korzystając z naszej Witryny, użytkownik potwierdza, że ma co najmniej 18 lat lub posiada zgodę rodziców/opiekunów na zaakceptowanie niniejszych warunków.

3. Informacje o produkcie i ceny

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność, ceny, opisy produktów lub dostępność mogą czasami być nieprawidłowe. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania wszelkich błędów.

4. Zamówienia i płatności

Zamówienia nie są wiążące, dopóki nie zostaną zaakceptowane przez GrowDepot.eu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy lub anulowania zamówień według własnego uznania. Płatności należy dokonać przy użyciu dostępnych metod.

5. Wysyłka i zwroty

Zasady wysyłki i szczegóły dotyczące zwrotów są dostępne na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed dokonaniem zakupu.

6. Postępowanie użytkownika

Użytkownicy zgadzają się nie korzystać z Witryny w celach niezgodnych z prawem lub w sposób, który mógłby zaszkodzić naszej działalności.

7. Własność intelektualna

Cała zawartość tej witryny, w tym tekst, grafika, logo i obrazy, jest własnością GrowDepot.eu i jest chroniona prawami autorskimi.

8. Ograniczenie odpowiedzialności

GrowDepot.eu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek pośrednie, przypadkowe lub wynikowe szkody wynikające z korzystania lub niemożności korzystania z Witryny lub za koszty zakupu zastępczych towarów i usług.

9. Rejestracja konta

Aby dokonać zakupu, konieczne może być zarejestrowanie konta. Użytkownik zgadza się podać dokładne informacje i jest odpowiedzialny za ochronę swoich danych logowania.

10. Zakończenie

Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia kont użytkowników lub zablokowania użytkowników, którzy naruszają niniejszy Regulamin.

11. Spory i prawo właściwe

Wszelkie spory związane z niniejszymi Warunkami lub korzystaniem z Witryny będą podlegać prawu Unii Europejskiej, bez względu na przepisy kolizyjne.

12. Zmiany w Regulaminie

GrowDepot.eu może od czasu do czasu aktualizować niniejsze WU. Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzanie aktualizacji. Dalsze korzystanie z serwisu po wprowadzeniu zmian oznacza akceptację zaktualizowanych warunków.

13. Linki stron trzecich

Możemy udostępniać łącza do witryn osób trzecich. Nie kontrolujemy tych witryn i nie ponosimy odpowiedzialności za ich zawartość lub praktyki.

14. Prywatność

Korzystanie z Witryny podlega również naszej Polityce prywatności, którą można znaleźć tutaj.

15. Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszego Regulaminu prosimy o kontakt pod adresem: grow@growdepot.eu

Wnioski

Korzystając z Witryny, użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszych WU. Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi i upewnienie się, że zostały one zrozumiane i zaakceptowane przed dokonaniem zakupu.

Scroll To Top
Close
Close